Očekáváte přírůstek v rodině nebo vaši známí? Nestihli jste ještě koupit výbavičku pro vaše miminko nebo dárek pro budoucí maminku? Kojenecké oblečení a další doplňkový sortiment naší značky je praktický a vždy potěší.
Potřebami dětí se zabýváme již 11 let a naše dodávané kojenecké oblečení splňuje náročné hygienické a zdravotní požadavky. Používaným materiálem oblečků je silnější, kvalitní 100% bavlna, potisky a výšivky jsou zdravotně nezávadné. Kojenecké oblečení je šito tak, aby bylo praktické na oblékání a snadno se udržovalo. Velikosti jsou dány dle věku až pro děti do 6 let. Nabízíme dupačky, trička s dlouhým a krátkým rukávem, body, pyžamka.

Jiné dárečky pro miminko a maminku

Hravě uspokojíme také další potřeby. Nabídnout můžeme osušky z froté materiálu, bryndáky zapínané na druk, čepičky z vlny v motivu zvířátek, velmi praktické cestovní nočníky, které dodáváme včetně absorpční vložky, láhve na pití pro nejmenší, ale i větší děti, kalendáře pro maminky a pamětní knížky miminka, pro zaznamenání podstatných okamžiků jeho života. Navštivte nás, kupte si kvalitní kojenecké oblečení a budete odejcházet spokojeni!

Posted in: Nezařazené.
Last Modified: Červenec 7, 2020